k

Zjednoczeni w mandali Kalaczakry. Kalendarz Ligmincha Polska 2014 jest już dostępny.

Kalendarz jest w całości poświęcony zeszłorocznej wizycie Jego Eminencji Yongdzina Tenzina Namdaka Rinpocze w Cziamma Ling.

Zdjęcia z tego kalendarza będą wspaniałą pamiątką i przypomnieniem niezwykłych chwil dla tych, którzy uczestniczyli w tym niepowtarzalnym wydarzeniu. Tym, który nie mogli być z nami w październiku ubiegłego roku, podczas ceremonii poświęcenia Gompy w Cziamma Ling, kalendarz przybliży emocje i atmosferę towarzyszące temu wydarzeniu. Ponad to wszyscy bez wyjątku możemy i powinniśmy potraktować ten kalendarz jako cegiełkę na rozwój i modernizację naszego ośrodka, w którym każdego roku możemy gościć drogocennych i wyjątkowych nauczycieli.

Jak zwykle w naszym samsarycznym świecie nie obeszło się bez problemów i opóźnień ale już jest, na Tybetański Nowy Rok zdążyliśmy ;).

Kalendarz został przygotowany w wersji dwujęzycznej polsko-angielskiej.

Kalendarz można zamawiać u Asi Dudek : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sugerowana darowizna : 50,00 PLN + koszt wysyłki**Koszt wysyłki : list zwykły na terenie Polski 4,60 PLN, list priorytetowy na terenie Polski 5,40 PLN, list zwykły na terenie UE 10,00 PLN, list priorytetowy na terenie UE 13,00 PLN.

ZWIĄZEK GARUDA W POLSCE
Al. Huberta 4, 08-470 Wilga
nr konta bankowego PLN: 77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

 

 

k

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn