Drodzy przyjaciele,

w roku 2015 będziemy świętować dwudziestolecie nauk Jungdrung Bon w Polsce. W związku z tą rocznicą będzie przygotowane wiele interesujących wydarzeń, o których sukcesywnie będziecie informowani. Planujemy także wydanie albumu z fotografiami z tego okresu oraz kalendarza na na rok 2015 również zawierającego historyczne fotografie. Przez ten czas powstało wiele zdjęcie, wiele bezpowrotnie zaginęło, w posiadaniu zespołu redakcyjne jest niewiele zdjęć z pierwszych lat istnienia Garudy, również późniejsze zdjęcia zostały utracone w wyniku awarii dysku na którym były zmagazynowane.

Jeśli posiadasz zdjęcia to prosimy o ich udostępnienie w celu wykorzystania do stworzenia albumu, kalendarza oraz wystawy fotograficznej. Dla osób, które udostępnią swoje zdjęcia przewidziane są nagrody oraz bezpłatne egzemplarze publikacji. 

Zdjęcia z aparatów cyfrowych prosimy przesyłać bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Jeśli jesteś w posiadaniu zdjęć w wersji papierowej to prosimy o przesłanie skanu dobrej jakości, najlepiej 600 dpi również na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Istnieje również możliwość przesłania oryginałów pocztą papierową, w tej sprawie prosimy również o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia szczegółów. 

Do przesyłanych zdjęć prosimy o dołączenie w miarę możliwości informacji jakiej dotyczą daty i kto jest autorem zdjęcia.

Prace redakcyjne nad kalendarzem muszą zostać zakończone do końca października, dlatego czekamy na Wasze materiały do 15 października.

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn