Znajdziecie tutaj informacje o projektach, które zrealizowaliśmy w roku 2014 oraz tych, które planujemy zrealizować w roku 2015. Naszym celem jest przybliżenie wszystkim praktykującym i sympatykom naszych działań i planów.

Projekty zrealizowane w roku 2014:

-Kursy:
W 2014 roku mieliśmy szczęście gościć Nyimę Wosera Rinpocze w lutym, Chaphura Rinpocze w maju, Tenzina Wangyala Rinpocze w lipcu, Alejandro Chaoula w sierpniu, Khenpo Tenpa Yungdrung Rinpocze we wrześniu, Khenpo Tsultrima Tenzina Rinpocze w październiku i Marcy Vaughn w grudniu.

- Gompa:
Dzięki Waszej szczodrości na przełomie 2013-2014 roku przeprowadzone zostały prace wykończeniowe na górnym piętrze Gompy. Z końcem 2014 roku skończyliśmy również ściany na parterze gompy i pomieszczenie dla lamy na tyłach Gompy.

- Wydawawnictwo:
W 2014 wydaliśmy:
1) Thogal. Lopon Trinley Nyima Rinocze. Nauki z 2011 r.
2) 7 Zwierciadeł Dzogczen. Yongdzin Tenzin Namdak, Khenpo Tenpa Yungdrung, Tenzin Wangyal. Nauki z października 2013r. Oraz nauki Yongdzina Rinpocze 24 Mistrzów Siang Siung Njen Dziu z 2004 roku.

Projekty na rok 2015:

1. Projekty budowlane:
- Remont domu dla lamów: więcej informacji wkrótce.
- Gompa: w gompie trzeba jeszcze skończyć podłogi.
- Remont kuchni w Cziamma Ling: więcej informacji wkrótce.

2. Projekty wydawnicze (w 2015 roku planujemy wydać):
- 21 Gwoździ, część 1 i 2. Tenzin Wangyal Rinpocze. Nauki z 2013 i 2014 roku. Potrzebujemy zgromadzić środki na tłumaczenie i wydruk.
- Krople Serca Dharmakaji. Tekst Shardzy Tashi Gyaltsena z komentarze Yongdzina Tenzina Namdaka Rinpocze. Potrzebujemy zgromadzić środki na tłumaczenie i wydruk.

3. Promocja, kursy, wykłady:
- na rok 2015 planowane są przyjazdy: Nyima Woser Rinpocze (luty-marzec), Chaphur Rinpocze (maj), John Jackson (czerwiec), Tenzin Wangyal Rinpocze (sierpień), Alejandro Chaoul (sierpień), Khenpo Tenpa Yungdrung Rinpocze (październik):
Aktualny harmonogram kursów można znaleźć na głównej stronie www.ligmicha.pl
- W każdą pełnię i nów odbywa się darmowa, internetowa praktyka prowadzona przez instruktora Ligminchy – Jarka Kotasa. Więcej informacji tutaj www.ligmincha.pl/pl/newspl/156-praktyki-internetowe-w-pelnie-i-now.html
- Organizowanie kursów z instruktorami, wykładów, spotkań, praktyk w różnych miastach. Jeśli są osoby chętne do organizowania jakiś wydarzeń lub mają jakieś pomysły na wykład, spotkanie, czy kurs, bardzo prosimy o kontakt z instruktorami tutaj.

4. Biblioteka w Cziamma Ling:
- W 2013 roku zakupiliśmy piękną szafę na książki. Jest to zaczątek naszej biblioteki. Jeśli ktoś chce ofiarować książkę związaną z naukami Bon do biblioteki (książki, której jeszcze nie ma w biblioteczce), to będzie to bardzo cenny i piękny dar.
- W 2015 roku planujemy sprowadzić do Wilgii cały kanon Bonu (300 tomów). Nie znamy jeszcze dokładnej kwoty zakupu kanonu i transportu.

Pragniemy zachęcić Was wszystkich gorąco do wsparcia realizacji tych projektów. Możecie nam ofiarować swój czas, umiejętności a także wesprzeć nas finansowo.

Wszystkie opisane tu projekty  można wesprzeć przelewając pieniądze na nasze konto z dopiskiem „darowizna - …” w miejsce … proszę wpisać projekt, na który ma zostać przeznaczona Państwa darowizna, np. „darowizna – wydawnictwo”.

Darowizny prosimy przekazać na nasz rachunek bankowy:
Związek Garuda, Al. Huberta 4, 08-470 Wilga
BANK PEKAO SA O/Warszawa 77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

W sprawie ewentualnych, szczegółowych pytań prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn