Drodzy praktykujący i sympatycy,

Zachęcamy do zakupu kalendarza Ligmincha Polska na rok 2015.
Jest piękny i trochę inny niż zwykle, tym razem ukazuje czarno-białe portrety najważniejszych nauczycieli naszej tradycji, którzy odwiedzili polską Sanghę w ciągu ostatnich 20 lat.

W tym roku kalendarz jest dostosowany do tybetańskiego roku, którego rozpoczęcie świętowaliśmy w Widze w dniach 21 i 22 lutego.

Jak co roku kalendarz zawiera specjalne kalendarium przygotowywane w klasztorze z oznaczeniem świąt i dni szczególnie ważnych dla praktykujących.

Wszystko to czyni ten bonpo kalendarz wyjątkowym, dlatego prosimy zamawiajcie kalendarz-cegiełkę, zaproście drogocennych mistrzów i wspomnienia o naukach udzielanych przez nich do swoich domów.

Kalendarz można zamawiać u Małgosi Kocurek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sugerowana darowizna: 60,00 PLN + koszt wysyłki*

*Koszt wysyłki: list polecony ekonomiczny na terenie Polski 12 PLN, list polecony priorytetowy na terenie Polski 15 PLN, list  ekonomiczny (nie polecony) na terenie UE 25 PLN, list polecony priorytetowy na terenie UE 39 PLN,

ZWIĄZEK GARUDA W POLSCE,
Al. Huberta 4, 08-470 Wilga
nr konta bankowego PLN: 77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn