Drodzy przyjaciele,
wszyscy zapewne zdajecie sobie sprawę z sytuacji w Katmandu i z tego w jak wielkiej potrzebie są tam ludzie. Zwracam się z pilną i gorącą prośbą o pomoc i wsparcie dla ofiar tej tragedii. Liczba ofiar i strat nadal nie jest znana, niezliczone zabytki i starożytne świątynie zostały zniszczone. Tysiące wiosek w całym Nepalu poważnie ucierpiało. Wstrząsy wtórne trwają, pogoda jest zła co pogarsza sytuację, jest wielu bezdomnych, brakuje żywności i wody.

Jestem w bezpośrednim kontakcie ze społecznością Dolpo w Katmandu i Nepalu. Szczęśliwie nikt z nich poważnie nie ucierpiał i są gotowi do podjęcia natychmiastowej akcji niesienia pomocy. Razem z rodziną, przyjaciółmi i studentami z Katmandu zamierzamy dostarczyć pomocy wszystkim potrzebującym tak szybko jak  będzie to możliwe. Z Waszym finansowym wsparciem chcemy zorganizować bezzwłoczną pomoc humanitarną wszystkim dotkniętym tą straszną katastrofą.

Proszę, wysyłajcie swoje darowizny na moje konto paypal. Środki te zostaną w całości użyte do zaspokojenia najbardziej naglących potrzeb poszkodowanych.

Kontakt (po angielsku): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
[po polsku można napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. list zostanie przetłumaczony na angielski i wysłany do Rinpocze]

Proszę Was o przesłanie tej wiadomości do jak najszerszego grona osób, a ja będę Was informować na bieżąco o wszystkich działaniach.
Dziękujemy wszystkim za hojne wsparcie.
Geshe Choekhortshang Rinpocze

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn