Zapraszamy wszystkich do wsparcia akcji sprowadzenia tybetańskich tekstów do Polski.

 

Kanon nauk tybetańskiej tradycji Bon to ponad 300 tomów pism. Jest on podzielony na dwie części: pierwsza Kandziur to nauki założyciela naszej tradycji Tonpy Szenraba, druga Tendziur to komentarze do tych nauk.

W tradycji tybetańskiej teksty nauk są uważane za rdzeń ścieżki duchowej. Dlatego tak ważne jest ich posiadanie, używanie i zachowywanie dla przyszłych pokoleń.

Latem 2015 roku udało nam się sprowadzić do Wilgi część pierwszą - Kandziur. Obecnie sprowadzamy część drugą - Tendziur, jednak potrzebujemy do tego Waszego wsparcia.

Posiadanie pełnego zbioru pism w naszej Gompie jest niezwykłą sposobnością, pokazującą nasze zaangażowanie i oddanie dla nauk. Ich obecność w ośrodku Cziamma Ling w Wildze będzie mieć także szczególny, energetyczny wpływ na naszą praktykę i nasze działania. Tylko w niewielu wyjątkowych miejscach na świecie znajduje się pełny Kanon tradycji Bon.

Prosimy wszystkich o finansowe wparcie tej inicjatywy. Prosimy o Waszą szczodrość, która jak zwykle pozwala nam realizować wspaniałe cele i rozwijać naszą wspólnotę.

 

 U W A G A  !  

Przygotowaliśmy specjalne podziękowania, tak by wkład każdego z Nas w ten wyjątkowy projekt został dodatkowo upamiętniony.

  • Darczyńca, który jako pierwszy przekaże darowiznę w kwocie 2500 PLN lub wyższej, otrzyma specjalny upominek: podziękowania od Jongdzina Tenzina Namdaka Rinpocze oraz oryginalne teksty z naukami, którymi Tenzin Wangyal Rinpocze udzielał inicjacji i błogosławieństw. Darczyńca zostanie również uhonorowany pamiątkową tabliczką w Gompie.
    Pierwszy darczyńca, który spełnił powyższy warunek już jest!!! Dziękujemy! TEKSTY CZEKAJĄ NA PRZEKAZANIE :)

    Teksty do inicjacji Sherab Ciammy

  • Darczyńca, który jako drugi przekaże darowiznę w kwocie 2500 PLN lub wyższej, otrzyma specjalny upominek: podziękowania od Jongdzina Tenzina Namdaka Rinpocze oraz posążek Tonpy Shenraba. Darczyńca zostanie również uhonorowany pamiątkową tabliczką w Gompie.   • Kolejni darczyńcy, którzy przekażą darowiznę w kwocie 2500 PLN lub wyższej, otrzymają: podziękowania od Jongdzina Tenzina Namdaka Rinpocze oraz specjalne upominki. Darczyńcy zostaną również uhonorowani pamiątkowymi tabliczkami w Gompie. 

  • Hojność darczyńców, którzy przekażą darowiznę w kwocie co najmniej 1000 PLN zostanie uhonorowana pamiątkową tabliczką z imieniem i nazwiskiem darczyńcy, która będzie na trwałe umieszczona w Gompie w pobliżu Kanonu (docelowo na szafie z Kanonem).

  • Hojność darczyńców, którzy przekażą darowiznę w kwocie co najmniej 500 PLN zostanie uhonorowana wyjątkowym prezentem związanym z naukami.

  • Hojność darczyńców, którzy przekażą darowiznę w kwocie co najmniej 100 PLN zostanie uhonorowana pamiątkowymi, pisemnymi podziękowaniami podpisanymi przez Geshe Gyatso.

 

 Obecny postęp zbiórki:

 

Darowizny z dopiskiem „Darowizna – Kanon Bon” prosimy przelewać na konto:

Związek Garuda, Al. Huberta 4, 08-470 Wilga

BANK PEKAO SA O/Warszawa

77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

Wszelkie, ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn