Do wszystkich naszych Sióstr i Braci

tradycji Jungdrung Bon

 

Dziękczynny Komitet Organizacyjny Tenshug, pod kierownictwem Jego Eminencji Menri Lopon Thrinley Nijmy Rinpocze oraz Jego Eminencji Khenpo Tenpa Jungdrung Rinpocze, ogłasza ceremonię Ofiarowania Mandali Długiego Życia dla dwóch wielkich mistrzów Jungdrung Bon, którzy są Koroną wszystkich nauk Jungdrung Bon: Jego Świątobliwość 33. Menri Trizen Lungtoka Tenpa Nijma Rinpocze oraz dzierżawcy wszystkich linii przekazu nauk Jungdrung Bon, Jego Eminencji Jongdzina Lopona Tenzina Namdaka Rinpocze.

Zapraszamy wszystkich podążających za naukami Jungdrung Bon by dołączyli do nas przy tej okazji, która stanowi niepowtarzalną szansę, aby wyrazić naszą wdzięczność i oddanie dla naszych wielkich i szlachetnych Nauczycieli za ich niewyczerpaną dobroć i niestrudzoną, szlachetną działalności dla dobra wszystkich czujących istot.

W dniu 8 kwietnia 2016 roku odbędzie się ceremonia Ofiarowania Mandali Długiego Życia dla Jego Świątobliwości 33 Menri Tridzin Lungtoka Tenpa Nijmy Rinpocze w klasztorze Menri, który jest siedzibą Jungdrung Bon w Indiach.
W dniu 21 kwietnia 2016 roku odbędzie się ceremonia Ofiarowania Mandali Długiego Życia dla Jego Eminencji Jongdzin Tenzina Namdaka Rinpocze w klasztorze Triten Norbutse, który jest siedzibą Jungdrung Bon w Nepalu. W programie obu wydarzeń znajdą się ponadto: dodatkowe dni poświęcone rytuałom, inicjacje, imprezy kulturalne, tradycyjna kuchnia. Mamy nadzieję, że bardzo wielu z Was będzie mogło się przyłączyć.

W związku z wydarzeniami z przeszłości, wiele tybetańskich tradycji były zagrożonych. Jednakże, ze względu na wielką życzliwość i niezliczone szlachetne działania naszych dwóch, wielkich mistrzów, nauki Jungdrung Bon pozostały silne i ciągle się rozwijają dla pożytku przyszłych pokoleń. Obaj mistrzowie rozprzestrzenili nauki na całym świecie, zarówno na Wschodzie jak i na Zachodzie. Dzięki ich pełnym współczucia wysiłkom, my podążający na całym świecie za naukami Jungdrung Bon, mamy okazję praktykować i korzystać z tej starożytnej mądrości.

Chcąc wesprzeć te dwa wydarzenia, zapraszamy do składania darowizn od osób fizycznych lub w imieniu centrów Jungdrung Bon lub grup praktykujących. Dla tych, którzy nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w ceremonii w Indiach i Nepalu, przekazanie darowizny będzie również sposobem, aby w niej uczestniczyć i otrzymać zasługi oraz błogosławieństwa. Aby dokonać darowizny na ten cel oraz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z lokalnym ośrodkiem Jungdrung Bon.
Prosimy nie dokonywać darowizn jako osoby prywatne. 

 

Dziękczynny Komitet Organizacyjny Tenshug

w składzie:

Jego Eminencja Menri Lopon Thrinley Nyima Rinpocze

Jego Eminencja Khenpo tenpa Yungdrung Khenpo Rinpocze

La Tri Rinpocze Geshe Nima Drakpa Rinpocze

Tenzin Drukdak Użytkownicy Geshe Chaphur Rinpocze

Oraz członkowie będący lamami i osobami świeckimi.

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn