LIST OD TENZINA WANGYALA RINPOCZE

Wizerunke Tenzina Wangyala Rinpochena temat 6-miesięcznego kursu internetowego pod nazwą Służba innym jako sposób przekształcenia własnego świata.

Składam wszystkim najlepsze życzenia noworoczne. Oby oczyściła się i uwolniła cała Wasza negatywna karma zebrana w starym roku oraz oby spełniły się wszystkie Wasze życzenia w Roku Nowym.


Jak zapewne wielu z Was wie, powoli zbliżamy się do zakończenia cyklu Prawdziwe Źródło Uzdrowienia, czyli całorocznego, internetowego kursu odzyskiwania duszy. Kończący ten cykl webcast będzie miał miejsce 9 stycznia 2016 roku o godzinie 21.00. Do udziału w nim zapraszam wszystkich mogących się połączyć za pośrednictwem komputera, czy też innego urządzenia.
Nie posiadałem się ze szczęścia, kiedy od wielu z Was otrzymywałem informacje o tym, jakie pozytywne zmiany wprowadziliście w swoim życiu, dzięki praktyce odzyskiwania duszy. Na całoroczny kurs zarejestrowało się ponad 2550 osób, a podczas pojedynczych webcastów łączyło się ze mną przynajmniej 1500 komputerów lub innych urządzeń. Ponieważ kurs był odebrany tak dobrze, zdecydowałem się kontynuować serię webcastów przez kolejne pół roku, tak jak dotychczas, bezpłatnych. Nowy kurs dotyczył będzie Służby innym jako sposobu przekształcenia własnego świata i potrwa od 13.02.2016 do 15.08.2016. Już teraz można się na niego zarejestrować korzystając ze strony ligminchalearning.com.


Jak mamy rozumieć służbę innym ? Pragnienie przynoszenia korzyści innym jest naturalną manifestacją duchowego wzrastania i ma ono zasadnicze znaczenie dla indywidualnej praktyki. Wszyscy chcemy pomagać, ale mamy skłonność, by to robić w sposób niewłaściwy. Czy to w sytuacji, gdy dziecko pomaga starzejącym się rodzicom, czy szef pracownikowi, przywódca całemu narodowi, ekolog środowisku albo członek sangi pomaga duchowej społeczności, główną przeszkodą dla naszej zdolności niesienia pomocy jest wtrącanie się w cały proces naszego ego. Celem nowego 6-miesięcznego kursu jest przewodnictwo w kultywowaniu mądrości i współczucia, których potrzeba, aby móc się wznieść ponad żądania ego i stać się w pomocy innym, tak skutecznym, jak to tylko możliwe. Kurs pokaże jak podejmować decyzje z przestrzeni czystej świadomości, które są wyrazem zbiorowych celów i zachęcają do służenia innych.


Widzę potrzebę udzielenia takich nauk moim współczesnym uczniom z całego świata i każdego z Was zachęcam do uczestnictwa w tych naukach oraz, tam gdzie to możliwe, angażowania się w dialog w ramach lokalnych grup i sang.


Tak jak do tej pory, webcasty będą rejestrowane i udostępniane oraz będą inne możliwości łączenia się w ramach sangi światowej i dawania sobie nawzajem wsparcia. Tłumacze wolontariusze będą kontynuować swoją pracę, przekładając każdy webcast na 12 języków. Więcej o kursie dowiedzieć się możesz na stronie ligminchalearning.com.


Wraz z Nowym Rokiem przesyłam Wam moje modlitwy i błogosławieństwa

Tenzin Wangyal Rinpocze

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn