List od Margrett dotyczący Nauk Lopona Trinley Nyimy w Nepalu listopad 2017

 

 


Drodzy uczniowie Menri Lopona,
dzisiaj rano dostałam informację od Menri Lopona. Możliwe, że będzie mógł dołączyć do nas w Nepalu tylko na jeden dzień, z powodu jego obowiązków w pomaganiu w wyborze kolejnego opata. Jestem pewna, że wszyscy rozumiemy, obecna sytuacja jest płynna i nieprzewidywalna. Menri Lopon ma nadzieję, że ludzie nie będą zawiedzenie, jeśli nie da rady przyjechać na cały kurs.
Jeśli nie będzie mógł być przez cały czas, wtedy Chaphur Rinpocze dołączy do nas i będzie uczył w czasie kursu. Chaphur Rinpocze jest wspaniałym nauczycielem i jest dostępny, więc mamy szczęście.

Będę was informować, jeśli otrzymam więcej informacji od Menri Lopona.
Wszystkiego najlepszego,
Margretta

 

Dear Fellow students of Menri Lopon,

This morning I received a message from Menri Lopon. There is a possibility that he will only be able to join us in Nepal for one day - due to his responsibilities in helping the transition for the new Abbot. I am sure that all of us recognize the current situation is fluid and unpredictable - and he hopes that people are not to disappointed if he cannot come as planned.

If he cannot be with us for the whole time, then Chaphur Rinpoche will join the retreat to teach. Chaphur Rinpoche is an amazing teacher and presence, so in this case we will be lucky!

I will keep you all updated as I hear more news from Lopon Rinpoche.

Best Wishes,
Margretta

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn