Wsparcie indywidualnych odosobnień i nauki tybetańskiego


W naszej sandze Bon są osoby, które robią indywidualne odosobnienia. Żeby wesprzeć tę formę praktyki organizujemy stypendia na indywidualne odosobnienia.

Odosobnienia:
Osoby, które planują zrobić odosobnienia prosimy o wypełnienia krótkiego formularza i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Jeśli masz problem z edycją formularza (jest w formacie pdf), to napisz do nas na maila i wyślemy formularz w formacie word.]

Formularz zostanie sprawdzony i poinformujemy daną osobę, czy jesteśmy w stanie zasponsorować odosobnienie w całości lub części.


Preferowane są krótsze odosobnienia (1-2 tygodnie), ale można też pisać o wsparcie dłuższych odosobnień. Preferowane jest odbywanie takiego odosobnienia w Cziamma Ling w Wildze.


Tybetański:
Na powyższy mail można także napisać, jeśli ktoś uczy się języka tybetańskiego i potrzebuje wsparcia finansowego w nauce. Wypełnij ten formularz i przyślij na naszego maila.


Sponsorzy:
Ilość odosobnień i lekcji tybetańskiego, które będziemy mogli wesprzeć będzie zależeć od sponsorów. Jeśli ktoś chce zostać sponsorem i wesprzeć finansowo taki projekt, to prosimy napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


lub dokonać darowizny na nasze konto z dopiskiem "Darowizna indywidualne odosobnienia".


Ligmincha Polska, Al. Huberta 4, 08-470 Wilga

BANK PEKAO SA O/Warszawa
77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn