2015-06-21 17:00 - 19:00
Wstęp do Trzech Bram.
Wykład i medytacja.

John Jackson
Person

Związek Garuda
  Poland, Warszawa, Restauracja Antrakt, Słowackiego 19a, sala nr 3
  , , info@bongaruda.pl
  http://www.ligmincha.pl/pl/termin...

21 czerwca 2015, godz. 17-19. Adres: Restauracja Antrakt, ul. Słowackiego 19a, sala nr 3.

 Wykład i medytacja jest darmowa i otwarta dla wszystkich.

John Jackson opowie o Akademii Trzech Bram oraz poprowadzi medytację. Trzy Bramy są organizacją założoną z inspiracji Tenzina Wangyala Rinpocze, mistrza tybetańskiej tradycji buddyzmu Bon. Celem organizacji jest przedstawienie prostych i skutecznych medytacyjnych metod pracy z ciałem, mową i umysłem, które pracują z wyzwaniami codziennego życia we współczesnym społeczeństwie. Akademia oferuje klasy, warsztaty i kursy w Ameryce i Europie, otwarte dla wszystkich, którzy są zainteresowani połączeniem z samym sobą głębiej poprzez praktykę medytacyjną, aby zmieniać swoje życie i przynosić pożytek społeczeństwu.

Akademia oferuje trening z możliwością głębokiego zaangażowania się w proces wewnętrznego odkrywania. Program jest wymagający w sensie prośby o ciągłe zaangażowanie w praktyki i wewnętrzną refleksję. W trudnych okresach życia, praca ze sobą może być wymagająca. Zazwyczaj jest to radosne doświadczenie, ponieważ wolność wyjścia poza własne ograniczenia oraz otwartość doświadczenia prawdziwego siebie jest bardzo wyzwalające.

John Jackson rozpoczął swój trening medytacyjny w wieku 19 lat, praktykując różne metody od pranajamy do tybetańskiego dzogczen. W czasie studiów i eksploracji wiele podróżował na pielgrzymki dookoła świata i spędził długie okresy czasu na odosobnieniach w klasztorach Triten Norbutse w Nepalu i Menri w Indiach. Przez ostatnie 20 lat John rozwinął bliski związek i otrzymał wiele nauk od J.Ś. Lungtoka Tenpai Nyimy i Jongdzina Tenzina Namdaka, dwóch najważniejszych nauczycieli tradycji Bon, oraz od Tenzina Wangyala Rinpocze, najważniejszego nauczyciela Bon na Zachodzie. Uczy kursów medytacyjnych w Instytucie Ligmincha i powiązanych ośrodkach w USA i Europie od 2001 r., dotyczących: Jogi Śnienia, 9 Ścieżek Bon, Integracji Medytacji w Codziennym Życiu, Uzdrawianie Ziemi – Uzdrawianie Siebie, Tsa Lung, Tybetańskie Uzdrawianie Dźwiękiem, Przebudzenie Świetlistego Umysłu i Czerwonego Garudy. John jest współzałożycielem programu Akademii Trzech Bram w Europie, intensywnego trzyletniego program, w celu zdobycia głębokiego doświadczenia w tybetańskich praktykach ciała, mowy i umysłu.

John był profesorem na Uniwersytecie Virginia przez 23 lata, ucząc regularnie studentów medycyny i prowadząc warsztaty rozwoju. Jego zainteresowania dotyczą metod efektywnego nauczania, tworzenia programów, nauki online. Otrzymał od dziekana Nagrodę Nauczania, był członkiem Akademii Wyróżnionych Nauczycieli, oraz regularnie prezentował wyniki swoich badań w profesjonalnych magazynach oraz na konferencjach w różnych miejscach USA i Europy.

John pomagał zakładać Instytut Ligmincha w 1992 r., organizował większość kursów, redagował teksty, i służył jako członek zarządu do 1997 r. Na prośbę Tenzina Wangyala Rinpocze założył Ośrodek Odosobnieniowy Ciamma Ling w Kolorado, miejsca na odosobnienia w górach Sangre de Christo w Kolorado i obecnie służy jako dyrektor tego centrum. John jest również aktywny w planowaniu i rozwoju Instytutu Lishu, w pobliżu Dehradun (Indie). John żyje z żoną Cindy i synem Barun w Charlottesville, Virginia, gdzie cieszy się ogrodnictwem, byciem ojcem i spędzaniem czasu na odosobnieniach w górach.

reg
Aby dokonać zgłoszenia udziału musisz być zalogowany/zarejestrowany. Rejestracja.
Na swój adres e-mail, otrzymasz potwierdzenie (QR) przyjęcia twojego zgłoszenia.

-:- pl-PL / http://ex.boninfo.org/event/1777/css/5103.PL.html