2015-01-03 00:00 - 2015-01-04 00:00
Praktyka dzogczen z cyklu Dwadzieścia Jeden Gwoździ
Kurs medytacyjny

Jarosław Kotas
Person

Związek Garuda
  Poland, Kraków, Stradomska 17/4
  anelka86@op.pl, ,
  http://www.ligmincha.pl/pl/termin...

Dzogczen oznacza bezpośredni sposób rozpoznania naszej prawdziwej istoty, z którą łączymy się odkrywając Naturę Umysłu. Zdolność jej odkrycia w nas samych i połączenia się z nią, daje początek wielu odkryciom w naszym codziennym życiu. Możemy dzięki temu lepiej zrozumieć swoją egzystencję, uspokoić się, poświęcić czas sprawom naprawdę istotnym i wydostać się z niewygodnych życiowych sytuacji. Zyskujemy nowe rozpoznanie i nowe znaczenie i wstępujemy na ścieżkę ku pełnemu wyzwoleniu.
Cykl zatytułowany „Dwadzieścia Jeden Gwoździ” jest częścią przekazu ustnego dzogczen w tradycji Bon i został on przekazany przez Tapihritsę Nangzherowi Lodpo. Miało to miejsce grubo ponad tysiąc lat temu, lecz te nauki są żywe do dziś i odpowiadają na zapotrzebowanie każdego społeczeństwa i każdego historycznego czasu. Dzieje się tak, gdyż one same w sobie są ponadczasowe i dotyczą sedna naszej ludzkiej kondycji. Każdy z Gwoździ podkreśla jeden z aspektów Natury Umysłu i odnieść go można do naszych zwykłych doświadczeń.

Retrit adresowany jest zarówno dla doświadczonych praktykujących, jak i tych dopiero zainteresowanych ścieżką. Każdy bowiem otwarty i poszukujący człowiek może się w tych praktykach odnaleźć.

Jarek Kotas
Instruktor – Ligmincha Polska

Sobota: 10.00.-13.00 i 15.00.-18.00.
Niedziela: 9.00.-12.00 i 14.00.-17.00.
Sugerowana darowizna: 120 zł (członkowie sangi – 100 zł)

Kontakt w sprawach merytorycznych: jahrek@poczta.fm
Kontakt w sprawach organizacyjnych: anelka86@op.pl

Biografia Jarka Kotasa tutaj.

Zapraszamy do przeczytania więcej na temat nauk dzogczen tutaj i oglądnięcia wykładów z naukami dzogczen Tenzina Wangyala Rinpocze tutaj.

reg
Aby dokonać zgłoszenia udziału musisz być zalogowany/zarejestrowany. Rejestracja.
Na swój adres e-mail, otrzymasz potwierdzenie (QR) przyjęcia twojego zgłoszenia.

-:- pl-PL / http://ex.boninfo.org/event/1777/css/3306.PL.html