Kurs Tsa Lung

Tsa Lung 11 grudnia
Poznań

KURS TSA LUNG

Ćwiczenia TSA LUNG są praktyką rozwiniętą przez mnichów tybetańskich w tradycji BON.

Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania, poprawa kreatywności, poprawa ogólnego stanu zdrowia, lepsza kontrola nad zachowaniami kompulsywnymi, poprawa relacji z otoczeniem, zbudowanie mocnej podstawy dla innych praktyk medytacyjnych poprawiających jakość życia.

Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany i poprawę funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie – przy konsekwentnym wykonywaniu ćwiczeń 20 minut dziennie, najlepiej rano, zazwyczaj już po kilku tygodniach zmiany w jakości życia są ewidentne – jest w nim więcej światła, radości i otwartości.

Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie. Na jeszcze lepsze.

Informacje praktyczne:

Miejsce:
"Harmonia" Prywatna Szkoła Podstawowa Montessori
ul. Strzałkowskiego 5/7 Poznań 60-854

Osoba kontaktowa:
Ryszard Adamiak 500 177 147
Robert Gogol 730 930 445

Czas:
Niedziela 11 Grudnia 10:00 - 18:00

Jak się ubrać, na czym polegają ćwiczenia TSA LUNG:
Ubrać się wygodnie i nie za ciepło - dresy itp.
Ćwiczenia polegają na siedzeniu ze skrzyżowanymi nogami na przygotowanych matach, poduszkach i wykonywaniu spokojnych, harmonijnych ruchów głową, rękoma i brzuchem - skupiając się w odpowieni sposób na konkretnych miejscach w ciele - wszystko w pozycji siedzącej.

Opłaty:
Sugerowana dobrowolna darowizna za kurs to około 100zł w miarę możliwości. Istnieje możliwość zapłaty w terminie późniejszym.

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn