2016-05-26 10:00 - 2016-05-29 21:00
Odosobnienie z Johnem Jacksonem
Uzdrowić Ziemię – Uzdrowić Siebie Sang Chöd, Sur Chöd

John Jackson
Person

Związek Garuda
  Poland, Chamma Ling Poland, 08-470 Wilga , Al. Huberta 4   MAPS
  , ,
  http://www.ligmincha.pl/pl/termin...

Odosobnienie z Johnem Jacksonem
Uzdrowić Ziemię – Uzdrowić Siebie
Sang Chöd, Sur Chöd

Nowa data: 26 – 29 maja 2016 roku

Ligmincha Polska, Cziamma Ling, al. Huberta 4, 08-470 Wilga

 

Uzdrowić Ziemię – Uzdrowić Siebie, Sang Chöd, Sur Chöd – szczegółowe informacje o odosobnieniu wkrótce.

Zarys programu:

26 - 29 maja 2016 roku
10:00-11:30       Nauka i praktyka z Johnem Jacksonem
12:00-13:00       Nauka i praktyka z Johnem Jacksonem
15:00-16:30       Nauka i praktyka z Johnem Jacksonem
17:00-18:00       Nauka i praktyka z Johnem Jacksonem
20:00-21:00       Inwokacja Jesze Łalmo

 

John Jackson rozpoczął swój trening medytacyjny w wieku 19 lat, praktykując różne metody od pranajamy do tybetańskiego dzogczen. W czasie studiów i eksploracji wiele podróżował,odbył  pielgrzymki dookoła świata i spędził długie okresy czasu na odosobnieniach w klasztorach Triten Norbutse w Nepalu i Menri w Indiach. Przez ostatnie 20 lat John rozwinął bliski związek i otrzymał wiele nauk od J.Ś. Lungtoka Tenpai Nyimy i Jongdzina Tenzina Namdaka, dwóch najważniejszych nauczycieli tradycji Bon, oraz od Tenzina Wangyala Rinpocze, najważniejszego nauczyciela Bon na Zachodzie. Od lat prowadzi kursy i uczy praktyk medytacyjnych  w Instytucie Ligmincha i powiązanych z nim ośrodkami w USA i Europie.  Od 2001 roku nauczał Jogi Śnienia, Nauk z tekstu 9 Ścieżek Bon, Integracji Medytacji z Codziennym Życiem, Uzdrawianie Ziemi – Uzdrawianie Siebie, Tsa Lung, Tybetańskie Uzdrawianie Dźwiękiem, Przebudzenie Świetlistego Umysłu i Czerwonego Garudy. John jest współzałożycielem programu Akademii Trzech Bram w Europie, intensywnego trzyletniego programu mającego na celu zdobycie głębokiego doświadczenia w tybetańskich praktykach ciała, mowy i umysłu.

John był przez 23 lata profesorem na Uniwersytecie Virginia, uczył studentów medycyny i prowadził warsztaty rozwoju osobistego. Jego zainteresowania dotyczą metod efektywnego nauczania, tworzenia programów, nauki online. Otrzymał od dziekana Nagrodę za Zasługi w Zakresie Nauczania, był członkiem Akademii Wyróżnionych Nauczycieli, oraz regularnie prezentował wyniki swoich badań w profesjonalnych magazynach i na konferencjach naukowych w USA i Europie.

John pomagał zakładać Instytut Ligmincha w 1992 r., organizował większość kursów, redagował teksty, i służył wspólnocie jako członek zarządu do 1997 r..Na prośbę Tenzina Wangyala Rinpocze założył Ośrodek Odosobnieniowy Ciamma Ling w Kolorado, miejsce na odosobnienia w górach Sangre de Christo w Kolorado i obecnie sprawuje funkcję dyrektora tego osrodka. John jest również aktywnym członkiem grupy do spraw planowania i rozwoju Instytutu Lishu, w pobliżu Dehradun (Indie). John żyje z żoną Cindy i synem Barunem w Charlottesville w stanie Virginia, gdzie czerpie radość z zajmowania się ogrodem, bycia mężem i ojcem i spędzania czasu na odosobnieniach w górach.

 

Sugerowana darowizna za nauki to 75zł za dzień (cały kurs 300 zł)


Zapisy na noclegi i wyżywienie w ośrodku Ciamma Ling: malgorzatakocurek2@gmail.com (Prosimy zapisywać się na nocleg i wyżywienia po dokonaniu Zgłoszenia udziału)

Sugerowana darowizna za jedzenie to 40zł za dzień (trzy posiłki).

Sugerowana darowizna za noclegi (za dobę) to:
Duży domek – 40zł, Mały domek – 30zł, Przychodnia – 25zł (3 pokoje po 2 miejsca, oraz sala 9 miejsc), Stara Gompa – 15 zł (sala zbiorowa – 20 miejsc, trzeba przywieźć swój śpiwór i karmiatę), Namiot – 15zł od osoby.

 

Konieczna jest rejestracja:

reg
Aby dokonać zgłoszenia udziału musisz być zalogowany/zarejestrowany. Rejestracja.
Na swój adres e-mail, otrzymasz potwierdzenie (QR) przyjęcia twojego zgłoszenia.

-:- pl-PL / http://ex.boninfo.org/event/1777/css/5224.PL.html