MARCY VAUGHN

Odosobnienie z Marcy Vaughn 
PRAKTYKA SZIERAB CZIAMMY

 

09 – 12 czerwca 2016 roku
[Nowa data]

Ligmincha Polska, Cziamma Ling, al. Huberta 4, 08-470 Wilga

 

Nauki Szierab Cziammy są jednymi z najważniejszych w tybetańskiej tradycji Bon. Szierab znaczy Mądrość, a Cziamma – Miłująca Matka. W wielu kulturach pierwotna żeńska energia postrzegana jest jako początek egzystencji i źródło mądrości, miłości i współczucia. Starożytna tradycja buddyzmu Bon oferuje metodę, aby połączyć się z tą energią, przynosząc potencjał głębokiego uzdrawiania na różnych poziomach doświadczenia – psychicznym, energetycznym psychologicznym i duchowym.

Praktyka Szierab Cziammy jest prostą medytacją z wizualizacją kochającej bogini, która pomaga rozwijać mądrość, żeby z miłością i radością radzić sobie z wyzwaniami codziennego życia. Poprzez trzy etapy praktyki uczymy się uzdrawiać swoje ciało, emocję i umysł, aby odnaleźć bardziej otwarty i radosny styl życia. Jest to praktyka prosta a zarazem niezwykle głęboka, pomagająca osobom nowym, jak i zaawansowanym medytującym. Wykonujemy ją w celu oczyszczaniu problemów codziennego życia, rozwijania pozytywnych właściwości i rozwoju doświadczeń medytacyjnych.

   

MARCY VAUGHNMarcy Vaughn - Jest wieloletnią uczennicą Tenzina Wangyala Rinpocze, praktykuje zarówno Buddyzm jak i Bon od 1974 roku. Marcy redagowała wiele książek Tenzina Wangyala Rinpocze między innymi Uzdrawianie Dźwiękiem w Tradycji Tybetańskiej, Przebudzenie Świętego Ciała, Przebudzenie Świetlistego Umysłu. Obecnie jest Dyrektorem ds. Nauk i Praktyk w Ligmincha USA.

Skończyła program psychoterapii kontemplatywnej na Uniwersytecie Naropa. Marcy prowadzi kursy medytacyjne w USA, Meksyku i wielu krajach Europy. Organizuje także programy terapeutyczne oparte na rozwijaniu uważności, wizualizacji i praktykach kontemplacyjnych.

Marcy Vaughn była współzałożycielką Akademii Trzech Bram, trzyletnim programie łączącym psychoterapię z praktykami Bon, w którym uczestnicy uczą się praktyk medytacyjnych rozwijających doświadczenie świętego ciała, autentycznej mowy i świetlistego umysłu i jest jedną z nauczycieli Akademii.

   

Sugerowana darowizna za nauki to 75zł za dzień (cały kurs 375 zł)
Zapisy na noclegi i wyżywienie w ośrodku Cziamma Ling: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Prosimy zapisywać się na nocleg i wyżywienia po dokonaniu Zgłoszenia udziału)

Sugerowana darowizna za jedzenie to 40zł za dzień (trzy posiłki).

Sugerowana darowizna za noclegi (za dobę) to:
Duży domek – 40zł, Mały domek – 30zł, Przychodnia – 25zł (3 pokoje po 2 miejsca, oraz sala 9 miejsc), Stara Gompa – 15 zł (sala zbiorowa – 20 miejsc, trzeba przywieźć swój śpiwór i karmiatę), Namiot – 15zł od osoby.

Program:

09 -12 czerwca 2016 roku
10:00 - 11:30 – Nauka i praktyka z Marcy Vaughn
12:00 - 13:00 – Nauka i praktyka z Marcy Vaughn 
15:00 - 16:30 – Nauka i praktyka z Marcy Vaughn
17:00 - 18:00 – Nauka i praktyka z Marcy Vaughn
20:00 - 21:00 – Inwokacja Jesze Łalmo

 

Konieczna jest rejestracja    ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ 

by dokonać zgłoszenia udziału musisz być zalogowany/zarejestrowany: Rejestracja.

 Szierab Cziamma

SZIERAB CZIAMMA

Szierab Cziamma jest żeńskim odpowiednikiem  Shenlha Okar. Jej ciało jest ciałem doskonałości. Jest dostępna dla każdego, dla poprawy życia, leczenia, mając moc usuwania wszelkich przeszkód, takich jak strach, choroby, smutek lub negatywne wpływów sił demonicznych. Jest tym samym w stanie przedłużyć życie. Cziamma w lewej ręce trzyma lustro, które reprezentuje czystość jej serca. To odzwierciedla doskonałe zrozumienia karmy i cierpienia wszystkich istot. Wazon w prawej ręce zawiera esencję wszelkiej nadziei, marzeń i osiągnięć wszystkich, którzy są oddani Szierab Cziammie. Jej tron, podobnie jak Shenlha Okar, jest podtrzymywany przez dwa lwy śniegu, które  reprezentują jej wyższość nad wszystkimi formami życia.

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn