Tenzin Wangyal RinpocheMedytacja lekarstwem dla ciała i duszy
Bezpłatne warsztaty online

Badania nad uśmierzającymi ból rezultatami medytacji.

 

 

 

W dniach 9-31 lipca, 2016, Gesze Tenzin Wangyal Rinpocze oraz GlideWing Productions zapraszają na bezpłatny trzytygodniowy warsztat on-line: Uzdrawianie ze Źródła: medytacja lekarstwem dla ciała i umysłu. Korzystając z tego warsztatu, zespół naukowców przeprowadzi badanie na temat wpływu uczestnictwa w warsztacie na złagodzenie bólu fizycznego i emocjonalnego.

 

Mamy tendencję do postrzegania bólu emocjonalnego i fizycznego jako wroga. Warsztat Uzdrawianie ze Źródła z Tenzin Rinpocze ujawni, dlaczego nie powinniśmy tak postrzegać. Dowiemy się jak praktyka medytacji może przekształcić nasz własny ból i chorobę poprzez lecznicze ciepło miłującej dobroci. Bazując na starożytnych naukach dzogczen z buddyjskiej, tybetańskiej tradycji Bon, ten warsztat pomoże odkryć "wielkiego, wewnętrznego  uzdrowiciela."

 

Jako wolontariusz w badaniach podczas tego warsztatu, zapraszamy do uczestnictwa wraz z dowolną formą bólu, którą chcesz uleczyć: począwszy od łagodnego fizycznego, umysłowego czy emocjonalnego dyskomfortu do ciężkiego lub głęboko zakorzenionego bólu.

Tenzin Rinpocze i Glide Wing postanowili zrezygnować z opłaty rejestracyjnej, tak by w lipcowych warsztatach mogło brać udział jak najwięcej uczestników. Rinpocze będzie dostępna na pytania uczestników i by wspierać ich w praktyce.

 

registration

 

Więcej o badaniu (jęz. angielski)

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn