Kurs Tsa Lung

Przebudzenie świętego ciała
Bielsko Biała 11-12 luty

 

Zapraszamy do udziału w weekendowym kursie praktyki TSA LUNG prowadzonym przez Instruktora Medytacji Ligmincha Polska Ryszarda Adamiaka.

Praktyka TSA LUNG to zestaw prostych ćwiczeń tybetańskich, pozwalających ustabilizować umysł i odzyskać witalność. Szczegółowy opis pożytków płynących z regularnego wykonywania tych prostych ćwiczeń znajdziesz poniżej.

Jeśli czujesz się wypalony wewnętrznie, fizycznie zmęczony i pozbawiony motywacji oraz energii do działania, uporczywie trapią Cię niepokojące myśli i lęki, nad którymi nie masz kontroli, widzisz przyszłość w negatywnych barwach, czujesz, że Twój umysł jest ociężały i mało kreatywny, łatwo ulegasz irytacji, a twoje relacje z samym sobą i otoczeniem są pełne napięcia, boisz się utraty pozycji i stanu posiadania to te proste kilkunastominutowe ćwiczenia zwane TSA-LUNG zmienią stan Twojego umysłu i ciała.

Ćwiczenia TSALUNG są praktyką rozwiniętą przez mnichów tybetańskich w tradycji BON. Jeszcze w XX wieku opis techniki ich wykonania był pilnie strzeżoną tajemnicą. Działanie ćwiczeń TSALUNG przejawia się na trzech poziomach:

  • czysto fizycznym związanym z poprawą funkcjonowania mięsni i organów wewnętrznych, stabilizacji pracy mózgu, krążenia krwi, oddychania oraz metabolizmu,

  • uwolnieniem psychofizycznych blokad i traum których ślady są zapisane w ciele człowieka – w ujęciu tradycyjnym następuje oczyszczenie centrów energetycznych tzw, czakr. Z perspektywy kultury zachodniej następuje uwolnienie napięć zakumulowanych w organizmie pod wpływem stresujących sytuacji, traumatycznych przeżyć i sytuacji kryzysowych, które miały miejsce często w dalekiej przeszłości a są źródłem cierpienia i braku równowagi na obecnym etapie życia,

  • w płaszczyźnie duchowej ćwiczenia wspierają doświadczenie natury umysłu, która jest wolna od bieżących niepokojów, kryzysów. W doświadczeniu tym dotykamy istoty naszego istnienia w czysty sposób tak jak tego doświadczają ludzie wolni od przywiązań, gniewu, zamartwiania się, zanurzania się w cierpieniu. Na tym poziomie następuje uwolnienie od ego które jest źródłem wszystkich programów rujnujących szczęście w naszym życiu. 


Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania, poprawa kreatywności, poprawa ogólnego stanu zdrowia, lepsza kontrola nad zachowaniami kompulsywnymi, poprawa relacji z otoczeniem, zbudowanie mocnej podstawy dla innych praktyk medytacyjnych poprawiających jakość życia.

Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany i poprawę funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie – przy konsekwentnym wykonywaniu ćwiczeń 20 minut dziennie, najlepiej rano, zazwyczaj już po kilku tygodniach zmiany w jakości życia są ewidentne – jest w nim więcej światła, radości i otwartości.

 

Informacje praktyczne:

Kurs odbędzie się w Bielsku-Białej w Studio Dakini Partyzantów 44 w dniach 11-12 lutego.

 

Zapisy na kurs:

rejestracja

 

lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji telefonicznych udziela: Tomek 507 075 724

Program

Sobota 11 lutego godz. 11:00 - 17:00
Niedziela 12 lutego godz. 9:00 - 15:00

Sugerowana opłata za uczestnictwo w kursie 100 zł – dla osób w trudnej sytuacji możliwe zniżki bądź zwolnienie z opłaty.

 

Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie.

 

Ryszard Adamiak

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn