Kurs Tsa Lung

Przebudzenie świętego ciała Jelenia Góra  18-19 marca 

Zapraszamy do udziału w weekendowym kursie praktyki TSA LUNG prowadzonym przez Instruktora Medytacji Ligmincha Polska Ryszarda Adamiaka. 


Praktyka TSA LUNG to zestaw prostych ćwiczeń tybetańskich, pozwalających ustabilizować umysł i odzyskać witalność. Szczegółowy opis pożytków płynących z regularnego wykonywania tych prostych ćwiczeń znajdziesz poniżej.

Jeśli czujesz się wypalony wewnętrznie, fizycznie zmęczony i pozbawiony motywacji oraz energii do działania, uporczywie trapią Cię niepokojące myśli i lęki, nad którymi nie masz kontroli, widzisz przyszłość w negatywnych barwach, czujesz, że Twój umysł jest ociężały i mało kreatywny, łatwo ulegasz irytacji, a twoje relacje z samym sobą i otoczeniem są pełne napięcia, boisz się utraty pozycji i stanu posiadania to te proste kilkunastominutowe ćwiczenia zwane TSA-LUNG zmienią stan Twojego umysłu i ciała.

Ćwiczenia TSALUNG są praktyką rozwiniętą przez mnichów tybetańskich w tradycji BON. Jeszcze w XX wieku opis techniki ich wykonania był pilnie strzeżoną tajemnicą. Działanie ćwiczeń TSALUNG przejawia się na trzech poziomach:

  • czysto fizycznym związanym z poprawą funkcjonowania mięsni i organów wewnętrznych, stabilizacji pracy mózgu, krążenia krwi, oddychania oraz metabolizmu,
  • uwolnieniem psychofizycznych blokad i traum których ślady są zapisane w ciele człowieka – w ujęciu tradycyjnym następuje oczyszczenie centrów energetycznych tzw., czakr. Z perspektywy kultury zachodniej następuje uwolnienie napięć zakumulowanych w organizmie pod wpływem stresujących sytuacji, traumatycznych przeżyć i sytuacji kryzysowych, które miały miejsce często w dalekiej przeszłości a są źródłem cierpienia i braku równowagi na obecnym etapie życia,
  • w płaszczyźnie duchowej ćwiczenia wspierają doświadczenie natury umysłu, która jest wolna od bieżących niepokojów, kryzysów. W doświadczeniu tym dotykamy istoty naszego istnienia w czysty sposób tak jak tego doświadczają ludzie wolni od przywiązań, gniewu, zamartwiania się, zanurzania się w cierpieniu. Na tym poziomie następuje uwolnienie od ego które jest źródłem wszystkich programów rujnujących szczęście w naszym życiu. 


Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania, poprawa kreatywności, poprawa ogólnego stanu zdrowia, lepsza kontrola nad zachowaniami kompulsywnymi, poprawa relacji z otoczeniem, zbudowanie mocnej podstawy dla innych praktyk medytacyjnych poprawiających jakość życia.

Doświadczenie wielu praktykujących pokazuje, że opisane zmiany i poprawę funkcjonowania na płaszczyźnie zdrowotnej i mentalnej można uzyskać w bardzo krótkim czasie – przy konsekwentnym wykonywaniu ćwiczeń 20 minut dziennie, najlepiej rano, zazwyczaj już po kilku tygodniach zmiany w jakości życia są ewidentne – jest w nim więcej światła, radości i otwartości.

 Informacje praktyczne:

Kurs odbędzie się w Jeleniej Górze w Szkole Jogi Candra, Bankowa 22 A w dniach 18-19 Marca .

 

Zapisy na kurs:

 rejestracja

 

lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji w sprawie rezerwacji i dojazdu udziela Paweł: 664811921

Informacji o kursie udziela Tomek: 507 075 724

Program

Sobota 18 marca  godz. 11:30 - 17:30
Niedziela 19 marca godz. 9:00 - 15:00

Sugerowana opłata za uczestnictwo w kursie 100 zł – dla osób w trudnej sytuacji możliwe zniżki bądź zwolnienie z opłaty.

 

Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka da Ci wystarczające podstawy, aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie.

 

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn