Kurs Nyndro

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych duchowym i osobistym rozwojem na warsztaty medytacyjne, które poprowadzi mnich tradycji tybetańskiej Gesze Yungdrung Gyatso. Gesze będzie uczył praktyk wstępnych (Nyndro), które składają się z kilku prostych technik medytacyjnych. Metody te są dobre zarówno dla nowych osób, jak i dla osób, które mają już doświadczenie w praktykach medytacyjnych. Zajęcia będą składać się z czterech sesji dziennie, w czasie których będziemy wykonywać wizualizacje i recytacje mantr. Ćwiczenia te pomagają osiągnąć większy spokój umysłu, zmniejszyć negatywne emocje i napięcia oraz poprawić swoje samopoczucie. Nyndro jest też bardzo dobrym przygotowaniem do bardziej zaawansowanych technik medytacyjnych.
W czasie warsztatów będzie okazja wysłuchać wykładów na temat tybetańskiej tradycji Bon, wziąć udział we wspólnych sesjach medytacji oraz będzie czas na pytania. Jest to dobra okazja, żeby dużo się nauczyć i miło spędzić czas z wybitnym i emanującym ciepłem nauczycielem duchowym.

Miejsce: Ośrodek medytacyjny Cziamma Ling, Aleja Huberta 4, 08-470 Wilga
Data: 2-3 września 2017
Sugerowana darowizna 150 zł za dwa dni zajęć.

Zajęcia będą odbywać się w czterech sesjach dziennie, w godzinach: 10-11.30, 12-13, 15-16.30, 17-18

REJESTRACJA na kurs.

Zapisy na noclegi w ośrodku Cziamma Ling: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Duży domek – 40zł, Mały domek – 30zł, Przychodnia – 25zł (3 pokoje po 2 miejsca, oraz sala 9 miejsc), Stara Gompa – 15 zł (sala zbiorowa – 20 miejsc, trzeba przywieźć swój śpiwór i karmiatę), Namiot – 15zł od osoby.

 

Biografia:

Gesze Gyatso

Gesze Yungdrung Gyatso urodził się w regionie Dolpo w Nepalu w 1980r. W wieku 10 lat spotkał swojego nauczyciela Jego Eminencje Yongdzina Tenzina Namdaka i od tego czasu pod jego opieką pobierał nauki Sutry, Tantry i Dzogczen w klasztorze Triten Norbutse w Kathmandu. W 2008r. otrzymał tytuł Gesze (najwyższy tytuł w edukacji monastycznej). Po skończeniu swych studiów udał się na specjalne odosobnienie pod opieką swoich nauczycieli. Oprócz tego pracował jako dyrektor Szkoły Medycznej i redaktor magazynu Triten Norbutse ‘Drepoi Beltam’. Pracuje także nad rekonstrukcją klasztoru Tashi Namgyal w jego rodzinnym regionie Dolpo. Gesze odwiedził Polskę w roku 2013 i udzielał nauk w Warszawie, Sopocie, Gdańsku i Krakowie. Od 2015 r. Gesze zgodził się zostać nauczycielem rezydentem w Polsce i na stałe mieszkać w ośrodku Cziamma Ling w Wildze. Od tego czasu regularnie udziela wykładów i prowadzi warsztaty medytacyjne w różnych miastach w Polsce i Europie.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn