Kurs medytacyjny, 19-20 maja 2018, Łódź

Uzdrawiająca Woda Sipe Dzialmo
tybetańska metoda uzdrawiania ciała, energii i umysłu
Prowadzi: Gesze Yungdrung Gyatso i Jacek Trzebuniak

W wielu kulturach woda odgrywa rolę oczyszczającą, ma właściwości uzdrawiające, podnoszące naszą energię i usuwające negatywne rzeczy. Tybetański rytuał Uzdrawiającej Wody Sipe Dzialmo jest potężną metodą uzdrawiania, szczególnie współczesnych chorób. Wykonywany regularnie pomaga oczyścić nasze ciało z negatywnej energii, przynosi równowagę i dobre samopoczucie. Ten rytuał (i jednocześnie praktyka medytacyjna) pochodzi z tybetańskiej tradycji buddyzmu Bon. W czasie rytuału wizualizuje się Sipe Dzialmo (jedno z najważniejszych bóstw medytacyjnych tradycji Bon) i recytuję odpowiednią mantrę. Ceremonia uzdrawiającej wody była przekazywana przez wiele pokoleń tybetańskich mistrzów aż do czasów współczesnych. Kurs nauki tego rytuału poprowadzi Gesze Yungdrung Gyatso i Jacek Trzebuniak. W czasie dwudniowego warsztatu nauczysz się jak przygotowywać uzdrawiającą wodę dla siebie i innych.

Prosimy przynieść na kurs małą butelkę na wodę (pod koniec warsztatów każdy będzie mógł zabrać trochę uzdrawiającej wody, która zostanie przygotowana w czasie zajęć).

Więcej na temat Gesze Yungdrung Gyatso - tutaj. 

Więcej na temat Jacka Trzebuniaka - tutaj. 

Data: 19-20 maja 2018
Kontakt: tel. 502-517-111

Program: Sobota godz. 10-13 i 15-18, niedziela 9-12 i 14-17
Miejsce: Ośrodek Edukacji Ekologicznej Źródła ul. Zielona 27, Łódź
Sugerowana darowizna: 110zł (dla osób z sangi 90zł)

O godz. 17-18 w niedzielę zapraszamy na grupowy rytuał uzdrawiający prowadzony przez Gesze Gyatso (w rytuale może brać udział każdy, także osoby, które nie biorą udział w kursie)
Sugerowana darowizna za rytuał: 20zł

18 maja (piątek) o godz. 17.30 zapraszamy na wykład: "Z Himalajów na Zachód", który wygłosi Gesze Yungdrung Gyatso i Jacek Trzebuniak w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego (więcej informacji tutaj)

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn