Kurs medytacyjny na temat praktyki Szerab Cziammy
Prowadzi  GESZE  GYATSO

Nauki Szerab Cziammy (Matki Miłującej Mądrości) są jednym z najważniejszych cykli nauk w buddyjskiej tradycji Bon.

W wielu kulturach pierwotna żeńska energia jest postrzegana jako podstawa egzystencji i źródło mądrości, miłości i współczucia. Starożytna tradycji buddyzmu Bon oferuje metodę odzyskania i bezpośredniego połączenia się z energią bogini, przynoszącą potencjał głębokiego uzdrawiania na wszystkich poziomach doświadczenia – fizycznym, energetycznym, psychologicznym i duchowym.

Praktyka Szerab Cziamma pozwala praktykującym głęboko połączyć się z własną wrodzoną mądrością i miłością, która promieniuje z tej mądrości. Gesze będzie nauczał tych starożytnych nauk w sposób autentyczny i jednocześnie dostosowany do potrzeb nowoczesnego życia.


Miejsce: Białystok, Shanti  Yoga  Studio,  ul. 42 Pułku Piechoty  41
Termin: 21-22 kwietnia 2018, godz. 10 do 18.
Sugerowana   darowizna:  200 zł
Zgłoszenia: tel. 696 662 209, 504 588 555Gesze Yungdrung Gyatso urodził się w regionie Dolpo w Nepalu w 1980r. W wieku 10 lat spotkał swojego nauczyciela Jego Eminencje Yongdzina Tenzina Namdaka i od tego czasu pod jego opieką pobierał nauki Sutry, Tantry i Dzogczen w klasztorze Triten Norbutse w Kathmandu. W 2008r. otrzymał tytuł Gesze (najwyższy tytuł w edukacji monastycznej). Po skończeniu swych studiów udał się na specjalne odosobnienie pod opieką swoich nauczycieli. Oprócz tego pracował jako dyrektor Szkoły Medycznej i redaktor magazynu Triten Norbutse ‘Drepoi Beltam’. Pracuje także nad rekonstrukcją klasztoru Tashi Namgyal w jego rodzinnym regionie Dolpo. Gesze odwiedził Polskę w roku 2013 i udzielał nauk w Warszawie, Sopocie, Gdańsku i Krakowie. Od 2015 r. Gesze zgodził się zostać nauczycielem rezydentem w Polsce i na stałe mieszkać w ośrodku Cziamma Ling w Wildze. Od tego czasu prowadzi wykłady i kursy w różnych miastach w Polsce.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn