Warsztat medytacyjny tradycji bön

Mantra jako zbroja umysłu
Bielsko-Biała, 3 - 4 marca 2018 roku
Prowadzący: dr Jarosław Kotas, instruktor Ligmincza Polska

Spotkanie jest przeznaczone zarówno dla poszukujących swojej ścieżki, jak i tych, którzy już się połączyli z naukami tradycji buddyzmu bön. Wyrażającym ją rdzeniem są tak zwane "trzy mantry serca" - Nam Sum Nyingpo. Każda z nich jest związana z jednym z Ciał Buddy. Dźwięki tych mantr posłużą nam za metodę połączenia się z reprezentowanymi przez nie najważniejszymi jakościami - współczuciem, mądrością, właściwościami oczyszczającymi, zdolnością uwalniania się od karmicznych przeszkód oraz ze światłem natury umysłu.
Nauczymy się także, jak za ich sprawą pomagać innym, którzy pogrążeni są w smutku lub chorobie. Mantry te pomagają także umierającym oraz zmarłym. Ważne, abyśmy myśleli o potrzebach innych ludzi i starali się je spełniać, gdyż bez tego nasza praktyka współczucia nie uzyska głębi.
Najważniejszym aspektem wykonywanej podczas warsztatu praktyki będzie spoczywanie w otwartości natury umysłu, z której wszelkie dźwięki pochodzą oraz, w której się rozpuszczają, powracając do stanu pierwotnej ciszy.
Oprócz bonowskich mantr serca przekażę także kilka innych. Przygotujcie się na dużą dawkę wspólnego śpiewu, który pomoże wam oraz innym.
Zapraszam,
Jarek Kotas

Zapraszamy serdecznie 3 i 4 marca w godzinach od 10.00 do 13.00 i 15.00 do 18.00
Warsztaty odbędą się w Całorocznym Ośrodku Szkoleniowym Jasienica 10. (Jasienica 10, okolice Bielsko-Biała, 43-385 Jasienica)
http://szkolacarvingu.pl/
https://www.facebook.com/Jasienica-10-140039629984659/
Szczegółowe informacje odnośnie wydarzania można uzyskać od Krzyśka tel. 793 280 108.
Sugerowana darowizna na pokrycie kosztów organizacji warsztatów 100 zł (50 zł za dzień). Do zobaczenia !

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn