Zapraszamy do udziału w weekendowym kursie
"Uwalnianie lęków i napięć poprzez ćwiczenia tybetańskiej jogi Tsa Lung"

Praktyka jest zestawem prostych ćwiczeń tybetańskich, pozwalających uwolnić blokady energetyczne, odzyskać witalność i połączenie z własną naturą, posiada nie tylko aspekt fizyczny, lecz również głęboki aspekt wewnętrzny.


Szczegółowy opis korzyści wynikających z praktyk.

Jeśli czujesz fizyczny dyskomfort, jesteś zmęczony i tracisz motywację oraz energię do działania, powstają niepokojące myśli lub czujesz, że zbyt łatwo ulegasz irytacji, to te proste kilkunastominutowe ćwiczenia zwane TSA LUNG zmienią stan Twojego umysłu i ciała.

Ćwiczenia TSALUNG są praktyką działającą na 3 poziomach:

- czysto fizycznym związanym z poprawą funkcjonowania mięśni i organów wewnętrznych, stabilizacji pracy mózgu, krążenia krwi, oddychania oraz metabolizmu

- uwolnieniem psychofizycznych blokad i napięć zakumulowanych w organizmie, pod wpływem stresujących sytuacji, które miały miejsce często w dalekiej przeszłości, a nadal są źródłem braku równowagi.

- w płaszczyźnie duchowej ćwiczenia wspierają głęboki relaks umysłu, wolny od bieżących niepokojów i kryzysów.

Korzyści płynące z ćwiczeń to lepsza koncentracja, klarowność, umysłu, uwolnienie od napięć, poczucie pełni i zdolności do działania, poprawa witalności i ogólnego stanu zdrowia.

Kurs prowadzony przez Ryszarda Adamiaka- długoletniego ucznia Tenzina Wangyala Rinpocze i Instruktora Ligmincha Poland da Ci wystarczające podstawy aby tego wszystkiego samodzielnie doświadczyć zmieniając swoje życie.


Jeśli to możliwe prosimy zabierz ze sobą poduszkę do siedzenia i matę do jogi.

 

Kurs odbędzie się w MDK w Jaśle ul. Jana Pawła II 8A.

13 września (piątek) godz. 18-20 Darmowy wykład otwarty
"Tybetańska joga Tsa Lung a medycyna ".
Warsztaty:
14 września (sobota) godz. 10-17 ( w tym przerwa na obiad),
15 września (niedziela) godz 9-15 ( w tym krótka przerwa),

Zapisy:
Anna Zalewska tel. 606727898 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koszt 75 zł za dzień .
W indywidualnych przypadkach możliwa zniżka.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn