Nauki o karmie i medytacji (oraz spotkania indywidualne)
Gesze Yungdrung Gyatso
4-6 października 2019, Wadowice

Niby wszystko rozumiesz, ale nie umiesz ruszyć z miejsca. Masz chęci, ale nie wiesz jak. Uczeń jest gotowy, ale mistrz się nie zjawia. Właśnie się zjawi. W pierwszy weekend października. Wiesz jak działa karma i masz ochotę ją oczyścić? To dobrze. Masz kilka opcji. Możesz przyjść na wykład o karmie (w piątek), możesz przyjść na nauki o medytacji (w sobotę), możesz także spotkać się z Gesze indywidualnie (sobota lub niedziela).

Spotkania indywidualne 5-6 października
Możesz zaprosić Gesze do swojego domu czy miejsca pracy. Gesze może wykonać rytuały uzdrawiające i oczyszczające dla danej osoby, czy danego miejsca.
Ilość miejsc ograniczona, więc prosimy o zgłoszenie wcześniej.

Wykład o karmie, piątek 4 października
Dobra karma się właśnie do Ciebie uśmiecha. Co to jest karma? Nie znasz tego słowa? Na pewno znasz prawo przyczyny i skutku. To jest to samo. Działa wszędzie i dla każdego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak żyć, żeby być szczęśliwszym? Co robić żeby było lepiej niż do tej pory? O co tak naprawdę chodzi w życiu? Dlaczego sąsiad mnie nie lubi, albo ja sąsiada? Co z moją pracą, dlaczego ją wykonuję, choć wiem, że powinienem zmienić? No i ten mój związek, wyniszcza mnie a dalej w nim tkwię. Jeśli masz podobne pytania, to zapraszamy na wykład o karmie.

Sugerowana darowizna wykład:
20zł.
Miejsce i adres:
 piątek 4 października 2019, godz. 17.30, Szkoła podstawowa nr 5 Mikołaja Kopernika, ul. Kopernika 11, Wadowice.

Nauki o medytacji, sobota 5 października
Sobota w pierwszy weekend października może być Twoim wyjątkowym dniem. Wystarczy, że znajdziesz czas po południu. Lubisz gadać i wydobywać z siebie dźwięki? Lubisz jak Twoje problemy rozwiązują się bezwysiłkowo? Jesteś niedowiarkiem i lubisz dowody? Nie mogło Cię spotkać nic lepszego. To jest właśnie dla Ciebie. Zobacz jak swoje problemy czy trudne sprawy możesz rozwiązać w niekonwencjonalny i nieznany dotąd sposób. Najlepiej jak nie uwierzysz na słowo, tylko przyjdziesz i sprawdzisz sam czy to prawda 

Miejsce i adres: Nauki o medytacji w sobotę 5 października 2019, godz. 16-19. Adres: ul. Krasińskiego 11F/3.
 

Po naukach zapraszamy na herbatę i poczęstunek.
Sugerowana darowizna nauki o medytacji: 50zł.
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 606727906

Gesze Yungdrung Gyatso urodził się w regionie Dolpo w Nepalu w 1980r. W wieku 10 lat spotkał swojego nauczyciela Jego Eminencje Yongdzina Tenzina Namdaka i od tego czasu pod jego opieką pobierał nauki Sutry, Tantry i Dzogczen w klasztorze Triten Norbutse w Kathmandu. W 2008r. otrzymał tytuł Gesze (najwyższy tytuł w edukacji monastycznej). Po skończeniu swych studiów udał się na specjalne odosobnienie pod opieką swoich nauczycieli. Oprócz tego pracował jako dyrektor Szkoły Medycznej i redaktor magazynu Triten Norbutse ‘Drepoi Beltam’. Pracuje także nad rekonstrukcją klasztoru Tashi Namgyal w jego rodzinnym regionie Dolpo. Gesze odwiedził Polskę w roku 2013 i udzielał nauk w Warszawie, Sopocie, Gdańsku i Krakowie. Od 2015 r. Gesze zgodził się zostać nauczycielem rezydentem w Polsce i na stałe mieszkać w ośrodku Cziamma Ling w Wildze.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn