Moc Pięciu Żywiołów
Kurs medytacyjny dla wszystkich (początkujących i zaawansowanych)

Będziemy pracować ze starożytnymi tybetańskimi naukami mówiącymi o pięciu naturalnych żywiołach. Nauki te w swej książce "Uzdrawianie formą, energią i światłem" opisał Tenzin Wangyal Rinpocze. Praktyki Pięciu Żywiołów są bogatymi i starożytnymi naukami tradycji Bon, starożytnej linii buddyzmu tybetańskiego. Pomagają one usunąć blokady fizyczne, psychiczne i energetyczne oraz odzyskać radość i równowagę.

Nasze wewnętrzne doświadczenia powiązane są z pięcioma żywiołami i ich jakościami. Są to:
- ziemia - ugruntowanie i spójność
- woda - komfort i płynność
- ogień - radość i kreatywność
- powietrze - elastyczność i ruch
- przestrzeń - otwartość i zdolność akceptacji.

Jeśli brakuje nam jednego lub więcej spośród tych pięciu naturalnych żywiołów, to w konsekwencji napotykamy w życiu różne trudności, np. nie kończymy rozpoczętych projektów (słaby element ziemi), czy nie czujemy radości z tego, co robimy (słaby element ognia).

Może być tak, że wszystko, czego ci potrzeba, aby różne kwestie w twoim życiu zaczęły funkcjonować właściwie, to odzyskanie jednej tylko właściwości danego żywiołu.

Praktyki, których nauczysz się na tym kursie, przywołują, wzmacniają i harmonizują każdy z żywiołów. Na kursie nauczysz się jak rozpoznawać, który z żywiołów nie funkcjonuje właściwie i jak ów konkretny żywioł wzmocnić.

Prowadzący: Jacek Trzebuniak - instruktor Ligmincha Polska. Więcej informacji tutaj.

Miejsce: Stradomska 17/4, Kraków
Data: 15 - 16 lutego 2020,
sobota godz. 9.30-13; 15-18,
niedziela godz. 10-13; 15-18

Sugerowana darowizna: 150 zł
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn