Kurs internetowy Sherap Chammy
20-22 listopada 2020
Prowadzi: Marcy Voughn


Wykład:

Czwartek 19 listopada 2020 r., godz. 19-21

Kurs:
Piątek - niedziela 20-22 listopada 2020 r.
14:00 - 15:15
15:45 - 16:45
17:15 - 18:30
20:00 - 21:00

 

Wiele kultur postrzega pierwotną energię żeńską zarówno za źródło istnienia jak i źródło wszystkich pozytywnych jakości. Jako taka, Sherap Chamma, Matka Mądrości i Miłości, jest źródłem mądrości, a lekarstwami, którymi się posługuje są miłość i współczucie. Nauki Sherap Chammy obejmują jeden z najważniejszych tantrycznych cykli starożytnej tradycji Bön. W czasie kursu uczestnicy zapoznają się z piękną i prostą praktyką medytacyjną ułożoną przez Tenzina Wangyala Rinpocze, aby umożliwić wszystkim bezpośrednie połączenie się ze świętą energią żeńską. Korzystając ze wsparcia grupy stworzymy miejsce sprzyjające głębokiemu uzdrowieniu fizycznego, energetycznego/emocjonalnego i duchowego wymiaru naszego życia. Poprzez wizualizację, dźwięk mantry i głęboką kontemplację nawiązujemy osobistą więź z uniwersalną matką, Sherap Chammą. Więź ta poprowadzi nas do naszej wrodzonej mądrości oraz miłości i współczucia, którymi mądrość ta promieniuje w sposób naturalny i spontaniczny. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób znających tę praktykę, jak też wszystkich, dla których jest ona nowością.


Marcy Vaughn
Marcy Vaughn buddyzm tybetański praktykuje od ponad czterdziestu pięciu lat i jest jedną ze starszych ucznennic Tenzina Wangyala Rinpoche. Jest absolwentem pierwszej części programu studiów magisterskich w dziedzinie psychoterapii kontemplacyjnej oferowanych przez Naropa University.
Obecnie pracuje jako terapeutka w prywatnym gabinecie w stanie Pennsylvania w USA. Marcy prowadzi kursy medytacji oraz odosobnienia wykorzystujące rolę wizualizacji i dźwięku w procesie uzdrawiania. Marcy jest redaktorką książek autorstwa Tenzina Wangyala Rinpoche zatytułowanych “Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej”, “Przebudzanie świętego ciała”, Przebudzanie świetlistego umysłu” oraz “Spontaniczna kreatywność”. Pomogła opracować i prowadzi kursy Akademii Trzech Bram, dwuipółletniego programu szkoleniowego uczącego integracji praktyk kontemplacyjnych z życiem codziennym mającej prowadzić do przemian w sferze osobistej i społecznej.

 

Język: Nauki będą w języku angielskim z tłumaczeniem na polski i inne języki.


Sugerowana darowizna za nauki
 - można wybrać jedną z czterech opcji, szybka płatność online:

100zł
200zł
300zł
400zł


Jest także możliwość wzięcia udziału w kursie bez darowizny, natomiast nasz związek utrzymuje się z darowizn, więc prosimy być szczodrzy w miarę waszych możliwości.

W przypadku braku możliwości darowizny, prosimy zaznaczyć "0 zł" w formularzu rejestracyjnym (poniżej).


Numer konta:

Ligmincha Polska, Al. Huberta 4, 08-470 Wilga
77 1240 5963 1111 0000 4796 7584


Kurs odbędzie się poprzez program Zoom:

Jeśli nie posiadasz Zoom, możesz go pobrać i zainstalować za darmo ze strony https://zoom-video.pl


Numer Zoom i materiały na kurs zostaną wysłane mailem zarejestrowanym osobom jeden dzień przed kursem.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn