Kurs medytacyjny Praktyka Szerab Cziamma

Prowadzi Jacek Trzebuniak

Nauki Szerab Cziammy (Matki Miłującej Mądrości) są jednym z najważniejszych cykli nauk w buddyjskiej tradycji Bon.

W wielu kulturach pierwotna żeńska energia jest postrzegana jako podstawa egzystencji i źródło mądrości, miłości i współczucia. W tradycji Bon Szerab Cziamma jest żeńską formą wszystkich oświeconych istot – jest ona źródłem ich mocy, współczucia i mądrości.

Wspiera nasze połączenie z pierwotną zdolnością do okazywania bezwarunkowej miłości i troski w stosunku do innych, jak i samego siebie. Przez to mamy potężną moc uzdrawiania zarówno na poziomie fizycznym jak i duchowym. Praktyka ta może być skutecznym narzędziem schronienia i wytchnienia przynoszącym pożytek osobie praktykującej oraz innym, którym jest dedykowana.

Techniki, których nauczysz się w trakcie kursu, z pewnością pozwolą Ci na ponowne odkrycie ciepła i światła we własnym wnętrzu. Ciepło to będziesz mógł skierować w trudne obszary życia i ciała, które wymagają transformacji i uzdrowienia. Codzienna krótka praktyka osobista wspomoże Cię w odzyskiwaniu zdrowia, poprawie relacji z innymi, łagodzeniu wewnętrznych napięć i lęków oraz w odzyskaniu energii do spontanicznego działania. Udział w kursie nie wymaga wstępnego przygotowania, znajomości tradycji ani wyznawania określonych przekonań i filozofii.

Więcej informacji na temat tego nauczyciela tutaj.


Miejsce: Bielsko-Biała; ul. Wzgórze 19/8

Termin: 25-26 stycznia 2020, godz. 10 do 17.30 (przerwa obiadowa od 13.00 – 14.30)

Sugerowana darowizna: 150 zł

Zgłoszenia: tel. 600 478 111

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn