Kurs medytacyjny Praktyka Szerab Cziamma

Prowadzi Jacek Trzebuniak

 

Zazwyczaj szukamy miłości i akceptacji na zewnątrz. Natomiast lepiej zaakceptować samego siebie, niż szukać akceptacji u innych. Lepiej najpierw odnaleźć miłość wewnątrz nas samych a dopiero później pozwolić, aby ta miłość połączyła nas z innymi ludźmi.

Buddyzm oferuje wiele metod rozwoju i zmiany naszego życia, jedną z takich szczególnych metod jest praktyka Szerab Ciammy. W czasie kursu poznasz proste i głębokie techniki transformacji ciała, energii i umysłu. Techniki, których nauczysz się w trakcie kursu, z pewnością pozwolą Ci na ponowne odkrycie ciepła i światła we własnym wnętrzu. Ciepło to będziesz mógł skierować w trudne obszary życia i ciała, które wymagają transformacji i uzdrowienia.

Codzienna krótka praktyka osobista wspomoże Cię w odzyskiwaniu zdrowia, poprawie relacji z innymi, łagodzeniu wewnętrznych napięć i lęków oraz w odzyskaniu energii do spontanicznego działania. Udział w kursie nie wymaga wstępnego przygotowania, znajomości tradycji ani wyznawania określonych przekonań i filozofii.

Więcej informacji na temat prowadzącego kurs tutaj.


Miejsce: Bielsko-Biała; ul. Wzgórze 19/8

Termin: 25-26 stycznia 2020, godz. 10 do 17.30 (przerwa obiadowa od 13.00 – 14.30)

Sugerowana darowizna: 150 zł

Kontakt w sprawach organizacyjnych (i zgłoszenia): tel. 600 478 111

Kontakt w sprawach dotyczących tematu kursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn