Kurs internetowy Czerwonego Garudy
z Johnem Jacksonem
7-8 listopada 2020

Czerwony Garuda - Potężne Skrzydła Serca
Mitologie na całym świecie opowiadają historię orła-człowieka, tego, który przekracza i wznosi się ponad codzienną egzystencję, by połączyć się z mądrością przestronnego, świetlistego nieba. Od zachodnich Himalajów, przez Indie, przez równiny Mongolskie, aż po archipelag indonezyjski, Garuda reprezentuje tę transcendentną jakość obecną w każdym człowieku. Ta moc wzmacnia i usuwa wszystkie przeszkody w naszym rozwoju duchowym, rozpuszczając strach i napełniając praktykujących pewnością siebie i odwagą, by stawić czoła życiowym wyzwaniom. Czerwony Garuda jest praktyką uzdrawiającą w przypadku problemów emocjonalnych i fizycznych, zarówno dla nas samych jak i dla innych, ponieważ ognista siła oświeconej energii szybko spala wszystkie przeszkody. Znany jest również z tego, że potrafi chronić przed chorobami i leczyć je, a także rozwiązywać problemy związane z nagami (duchami związanymi z wodą). Dołączcie do nas na ten weekend i połączcie się z mocą, siłą i odważną mądrością, które leżą w waszym wnętrzu.

Film: Zachęcamy do oglądnięcia krótkiego filmu, w którym John przedstawia ten kurs. Film tutaj.

Program 7-8 listopada 2020:
Godz. 16-17.30 Nauki i praktyka
Godz. 18-19.30 Nauki i praktyka
Godz. 21-22.30 Nauki i praktyka
Godz. 23-24 Nauki i praktyka

Język: Nauki będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na polski.


Nauczyciel:

John Jackson był przez 17 lat dyrektorem ośrodka odosobnieniowego Chamma Ling w górach Sangre de Christo w Kolorado i współtwórcą Europejskiej Akademii Trzech Bram. Podróżował po całym świecie, żeby odwiedzać święta miejsca i praktykować medytację. Studiował z wieloma wielkimi mistrzami tybetańskimi w Nepalu, Indiach i Tybecie, a od 2001 roku wykłada w ośrodkach związanych z Instytutem Ligmincha w całej Europie i obu Amerykach. Jego ciepły i głęboko osobisty styl nauczania otwiera drzwi do mądrości, która zawsze była w naszych sercach.

Sugerowana darowizna

Uczestnicy mogą wybrać jedną z trzech opcji darowizny: 

 

Płatność przez PayPal 

Jest także możliwość wzięcia udziału w kursie bez darowizny, natomiast nasz związek utrzymuje się z darowizn, więc prosimy być szczodrzy w miarę waszych możliwości.

Kurs odbędzie się przez program Zoom.

Jeśli nie posiadasz Zoom, możesz go pobrać i zainstalować za darmo ze strony https://zoom-video.pl

Po rejestracji na dzień przed kursem otrzymasz mailem numer Zoom i opis kursu.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn