Kurs medytacyjny
Uzdrawiająca Moc Współczucia

Kiedy po raz kolejny w życiu odbijamy się od ściany niemocy, gdy nie możemy zrobić kroku do przodu, pojawia się w nas smutek, strach, paraliżujące poczucie bezsilności….
Zamiast rozwijać współczucie do samych siebie czujemy wściekłość, rozpacz, gniew. Ból, który sobie zadajemy rośnie w siłę, a jego smak czujemy w każdym naszym działaniu.
Pełnia naszych naturalnych zdolności wydaje się być poza naszym zasięgiem.
Jak znaleźć drogę do utraconych jakości? Czy możemy być dobrzy i współczujący dla innych, gdy nie jesteśmy dobrzy i troskliwi dla siebie? Starożytna praktyka medytacji współczucia może wskazać nam drogę wyjścia z tego labiryntu i wspierać nas w codziennym życiu.
Wszystkich zainteresowanych, niezależnie od światopoglądu, zapraszam na weekendowy medytacyjny kurs, w którego trakcie zapoznamy się z praktyką Sherab Czammy – Matki Miłującej Mądrości.

Kurs prowadzi: Ryszard Adamiak (instruktor Ligmincha Polska).
Kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data: 7 i 8 marca
Sobota 7 marca
10.00. - 11.45. I sesja
12.00. -13.45. II sesja
14.15-16.00. II sesja
Niedziela 8 marca
09.00.- 10.15. I sesja
10.35.- 12.15. II sesja
13.00.- 14.30.III sesja
14.45. -15.00. Zakończenie

Sugerowana darowizna 75 zł / dzień.
Dla członków Ligmincha Polska 50 zł/ dzień

Adres kursu: Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła, ul. Zielona 27, Łódź

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż dalej

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn