Praktyka bóstwa bogactwa Dzambali

Event details

  • sobota | 15 kwietnia 2023 to niedziela | 16 kwietnia 2023
  • 10:00

Praktyka przywoływanie bóstwa bogactwa Dzambali
i rytuał długiego życia Tsewanga Rigdzina

15-16 kwietnia 2023, Wilga, Polska
Rytuał wykona i nauk udzieli: Khenpo Nyima Kunkiap Rinpocze

Ten kurs nie będzie transmitowany przez internet.

Praktyka przywołania bóstwa bogactwa Aryi Dzambali i jego ośmiu braci, dla zachowania i przywracania utraconej energii pomyślności jang.
Podczas Nauk wykonany zostanie pełen rytuał ośmiu emanacji Dzambali.

Dzambala jest szeroko znanym w Tybecie i Indiach bóstwem bogactwa, dobrobytu i pomyślności. Praktyki Dzambali wykonywane są od tysięcy lat, aby wyeliminować ubóstwo i stworzyć stabilność materialną dla praktykujących.

W społeczności Bon w Indiach, Nepalu oraz w Tybecie w ciężkich czasach wykonywany jest rytuał ośmiu braci, emanacji Dzambali, zwany „Światłem słońca”. Wspomaga on tych, którzy z różnych powodów utracili lub rozproszyli swoją energię jang, która odpowiada za nasz dobrobyt, stabilność materialną oraz za zdrowie. Można ją utracić w wielu stresujących sytuacjach naszego życia, wchodząc w konflikty itp. Niedobór energii jang objawia się niskim potencjałem do zarabiania oraz utrzymywania dobrostanu zarówno materialnego jak i zdrowotnego.

Rytuał ten będzie wykonywany w Polsce po raz pierwszy.

Geshe Nyima Kunkyap Rinpocze jest opatem klasztoru w Barle w Nepalu, uczniem Jego Świętobliwości 33 Opata klasztoru Menri. Jest on szczególnym znawcą rytuałów oraz praktyk tantrycznych. Polskim praktykującym znany jest doskonale z wielu rytuałów jakie wykonywał zarówno w Wildze, jak i w ośrodku w Pyszkach dla pożytku wszystkich czujących istot.

W trakcie kursu Geshe Nyima Kunkiap Rinpocze:
– wykona duży rytuał ośmiu braci. Emanacji Dzambali zwany „Światłem słońca” w intencji osób uczestniczących w kursie, wraz z mandalą oraz wszystkimi niezbędnymi ofiarowaniami;
– udzieli nam niezbędnych przekazów (lung);
– nauczy nas wykonywać krótką praktykę Dzambali, jaką tradycyjnie wykonuje się w tym samym celu. ;
– nauczy nas wykonywać krótką modlitwę Dzambali, której recytacja przywraca naszą rozproszoną energię jang, która daje nam stabilność materialną, moc, energię do życia oraz zdrowie.

Każdy uczestnik otrzyma w formie elektronicznej zbiór niezbędnych tekstów do praktyki, tak aby mógł je sam wykonywać w domu zarówno na swój użytek jak i dla innych.

Język: Nauki w języku tybetańskim lub angielskim, z tłumaczeniem na język polski.

15 kwietnia będziemy wykonywać rytuał długiego życia Tsewanga Rigdzina, a 16 kwietnia rytuał Dzambali.

Program 15-16 kwietnia:
10-13 sesja poranna
15-18 sesja popołudniowa

Adres: Ośrodek Cziamma Ling, Aleja Huberta 4, 08-470 Wilga, Polska.

Zapisy na noclegi w ośrodku Cziamma Ling: wilga@ligmincha.pl

Sugerowana darowizna za dwa dni: 200 zł

Translate »