CyberSangha®

Nauki Rinpocze w Twoim domu

Dzięki hojności Rinpocze i magii Facebooka na żywo, jego nauki są teraz dostępne dla wszystkich i możesz je otrzymać bezpośrednio w domu.

Cóż, miałem szczęście, że mieszkałem z moim nauczycielem w wieku od 12 do 13 lat, aż do 27 roku życia. Miałem szczęście mieszkać w tym samym domu, w tym samym domu, aby uczyć się tak dorastać. Z pewnością nie można tego porównać z Facebookiem.

Ale nie wszyscy jesteśmy w takiej samej sytuacji życiowej. Nie każdy z nas może tego doświadczyć samodzielnie. Bycie połączonym przez Internet i Facebook nie zastępuje osobistego połączenia, ale zapewnia dodatkową możliwość osobistego użytku i pomaga utrzymać połączenie. A znam wiele osób, które co tydzień odwiedzają moją stronę na Facebooku i piszą w komentarzach, że mają takie uczucie: „Przychodzisz teraz do mojego domu co tydzień”.

Co kilka dni Rinpocze transmituje na żywo na Facebooku. Przez kilka tygodni oferuje serię kursów na określony temat, na przykład „Joga Snu” lub „Uzdrawiająca moc oddechu”

Od czasu do czasu dzieli się z nami wzbogacającymi chwilami z podróży lub życia rodzinnego.

Pozwala też uczestniczyć w fascynujących rozmowach z zaproszonymi ekspertami z dziedzin nauki i duchowości.

 

Powyższe aktywności dostępne są na Facebooku pod nazwą CyberSangha®

Nie potrzebujesz konta na Facebooku, aby oglądać CyberSangha®, potrzebujesz tylko połączenia internetowego. Każda audycja jest tłumaczona symultanicznie na 17 języków. CyberSangha® jest bezpłatna i dostępna dla każdego.