Nyima Kunkyap Rinpocze Rytuały

Event details

  • sobota | 23 września 2023 to niedziela | 24 września 2023
  • 10:00

Rytuały oczyszczające karmę i uzdrawiające

Nyima Kunkyap Rinpocze
23-24 września 2023, Wilga
Kurs nie będzie transmitowany przez internet.

Nyima Kunkyap Rinpocze, jeden z najwybitniejszych specjalistów od rytuałów tybetańskich i buddyjskich, zgodził się przyjechać do naszego ośrodka i poprowadzi kilka rytuałów i nauk buddyjskich.

Rinpocze wykona w sobotę rytuały Lu-sang, Lu-tor i Pagkong, które są ofiarowaniami dla nagów i innych lokalnych istot. Nagowie, sadkowie czy njen to ważne istoty, które mają wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i pomyślność. Wykonywanie rytuałów dla nich oczyszcza naszą karmę (spłacamy długi karmiczne), wzmacnia nasze zdrowie i zwiększa naszą pomyślność. W sobotę będzie również Lenciak torma, czyli rytuał oczyszczenia, spłacenia długów karmicznych.

W niedzielę Rinpocze wykona tsog Sipe Dzialmo, rytuał ofiarowania dla głównego strażnika tradycji Bon, w intencji oczyszczenia przeszkód i trudności uczestników. W niedzielę będzie również rytuał odzyskiwania duszy (la guk). W tybetańskiej tradycji dusza związana jest z esencjonalną energia pięciu żywiołów. Poprzez różne trudne sytuacje życiowe nasz energia życiowa i nasze energię pięciu żywiołów mogą zostać zaburzone lub uszkodzone. Poprzez rytuał odzyskiwania duszy można przywrócić równowagę i siłę naszych pięciu żywiołów, i w konsekwencji wzmocnić naszą siłę życiową i nasz duszę.

Język: Rinpocze będzie nauczał po tybetańsku, z tłumaczeniem na język polski.

Program (sobota i niedziela):
10-11.15 sesja
11.45-13 sesja
15-16.15 sesja
16.45-18 sesja

Sugerowana darowizna za kurs: 200zł (cena nie zawiera noclegu i jedzenia).

Miejsce: Ośrodek Cziamma Ling (Aleja Huberta 4, 08-470 Wilga, Polska).

Zapisy na nocleg w ośrodku Cziamma Ling: wilga@ligmincha.pl

Informacje odnośnie rejestracji: info@ligmincha.pl

Translate »