brak komentarzy

Jubileusz Rinpocze

Ponieważ zbliżamy się do obchodów 60. urodzin Tenzina Wangyala Rinpocze (5 maja 2021), pomyśleliśmy, że byłoby bardzo miło spotkać się razem, by wspólnie recytować dla niego modlitwę długiego życia i mantrę długiego życia.

Oprócz wielu lokalnych grup praktykujących, które już recytują i zbierają mantry, odbędą się trzy sesje praktyki dla międzynarodowej społeczności. Każda sesja praktyki będzie trwała około 45 minut i będzie zawierała następujące elementy:

- Guru Joga
- Dziewięć Oddechów Oczyszczania
- Modlitwę o Długie Życie dla Tenzina Wangyala Rinpocze
- Recytacja mantry Długiego Życia
- Dedykację Zasług.

Sesje praktyki odbędą się w dniach:
1. 20 kwietnia o godz. 17:00 czasu polskiego z Gesze Gyatso
2. 23 kwietnia o godz. 20:00 czasu polskiego z Marcy Vaughn
3. 28 kwietnia o godz. 20:00 czasu polskiego z Marcy Vaughn

 

Wszystkie spotkania będą przez program Zoom. Jeśli nie posiadasz Zoom, możesz go pobrać i zainstalować za darmo ze strony https://zoom-video.pl

Numer spotkania: 893 9077 4025
Hasło: 652367

Prosimy nie udostępniać tej informacji na Facebooku ani w innych mediach społecznościowych. Bezpośrednia komunikacja z członkami sangi jest najlepszym sposobem na zapewnienie, że tylko praktykujący będą uczestniczyć w tych sesjach.

Zbieramy także mantry długiego życia dla Rinpocze (zbieramy do 5 maja 2021).

Każdy może przyłączyć się do recytowania mantr (indywidulanie lub w grupach). Informacje ile wyrecytowaliście mantr przesyłajcie na adres: marusia128@gmail.com

Na początku maja wyślemy Rinpocze informację ile mantr wyrecytowała Polska sanga.

Chcielibyśmy, żeby to była niespodziana dla Rinpocze, dlatego nie piszcie o tym po angielsku na facebooku (Rinpocze może zobaczyć taką wiadomość i już nie będzie niespodzianki).

Mantra długiego życia

SO DRUM A KAR MU LA TING NAM O DU MU JE TSE NI DZA

Zostaw komentarz

Translate »