brak komentarzy

Zbiórka dla Darka Orwata

Drodzy,

Wielu z Was pewnie już słyszało o perypetiach Darka Orwata, naszego instruktora tsa lung trul khor. Przebywał on na odosobnieniu w górach Nepalu, gdzie jego organizm zaatakowany został przez jakąś lokalną bakterię, co spowodowało, że trafił do szpitala w Katmandu. Niestety, w związku z pogarszającą się w całym Nepalu sytuacją covidową, lekarze opiekujący się Darkiem zalecili mu bezzwłoczne opuszczenie kraju. Komercyjne linie lotnicze, których bilet Darek posiada, całkowicie zawiesiły obecnie swoją działalność w Nepalu. W związku z tym jedyną możliwością wydostania się z tego kraju jest dla Darka nabycie biletu na lot czarterowy organizowany przez nepalskie służby dyplomatyczne dla przebywających tam cudzoziemców. Lot, którym Darek może wrócić bezpośrednio do Polski zarezerwowany jest na 25 maja. Koszt biletu jest dość wysoki, gdyż wynosi 1295 US$. Darek nie dysponuje taką kwotą.

W związku z tym w jego imieniu, ale też w imieniu całej sanghi Ligmincha Polska, pragniemy prosić Was o pomoc w pokryciu kosztów tego biletu. Pomagając Darkowi uzbierać stosowną kwotę, każdy z nas zyskuje sposobność praktykowania i rozwijania paramity szczodrości. Z kolei mając go żywego na miejscu będziemy mogli korzystać z jego wiedzy i doświadczenia w obszarze tsa lung trul khor, aby rozpuścić swe zewnętrzne, wewnętrzne i tajemne przeszkody i pełniej angażować swe Trzy Bramy w oświecone działania dla pożytku wszystkich czujących istot.
Prosząc Was o pomoc dla konkretnej osoby, Darka, chcemy też prosić Was abyście w swej praktyce i modlitwach pamiętali też o wszystkich mieszkańcach Nepalu, którzy obecnie borykają się z niezwykle trudną sytuacją pandemiczną i o wszystkich istotach dotkniętych covidem bez względu na to, gdzie się znajdują.

Poniżej znajduje się nr konta bankowego, na które można dokonywać wpłat (bardzo prosimy o to, by w tytule wyraźnie wpisać: „Darowizna – BILET DLA DARKA”):

Ligmincha Polska, Al. Huberta 4, 08-470 Wilga
BANK PEKAO SA O/Warszawa
77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

Z głębi serca dziękujemy za każdy przekazany grosz i każdą przekazaną złotówkę oraz za wsparcie duchowe dla Darka.

Ligmincha Polska

Zostaw komentarz

Translate »