brak komentarzy

Zbiórka na hydrofornię

Ośrodek Cziamma Ling w Wildze jest naszym wspólnym miejscem, gdzie od wielu lat odbywa się wiele wyjątkowych odosobnień, nauk, kursów i spotkań. Każdego roku przyjeżdżają do nas najwybitniejsi mistrzowie tradycji Jundrung Bon. Ośrodek jest sercem naszej wspólnoty, i jak każde serce potrzebuje drożnych kanałów 🙂

W tym roku na terenie ośrodka rozpoczęliśmy remont sieci wodociągowej. Nie mieliśmy wyjścia, stara instalacja i stare rury nie pozwalały już na normalne funkcjonowanie ośrodka. Prace rozpoczęły się późną wiosną i udało się nam do tej pory naprawdę sporo zrobić. Wykopaliśmy między innymi dwie nowe studnie i wymieniliśmy większość starych, zardzewiałych rur. Modernizacja jest bardzo kosztowna i pochłonęła już 150 000 złotych, a przed nami kolejne wyzwanie, budowa i wyposażenie nowej hydroforni. Bez tego czysta, źródlana woda z nowych studni nie będzie mogła być rozprowadzona po całym ośrodku. Obecnie nie dysponujemy funduszami pozwalającymi na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac (szczególnie, że zależy nam na dokończeniu inwestycji przed zimą), dlatego liczymy na Waszą szczodrość. Budżet, który jest potrzebny na dokończenie inwestycji to ok. 120 000 złotych (25 000 euro).
Wiemy, że czasy są trudne, tym bardziej Wasza szczodrość i każda przekazana przez Was kwota ma ogromne znaczenie i będzie bardzo pomocna.

Poniżej znajduje się numer konta bankowego, na który można dokonywać wpłat (z dopiskiem „Darowizna hydrofornia”).

Ligmincha Polska, Al. Huberta 4, 08-470 Wilga
BANK PEKAO SA O/Warszawa
77 1240 5963 1111 0000 4796 7584

Można również wpłacać poprzez Paypal https://www.paypal.com/paypalme/LigminchaPolska

Translate »